Od roku 2021 přinášíme do éteru house disco soulful garage soul nu-disco jackin tech deep acid jazz

Jsme součástí komunity kolem tradiční elektronické hudby, která chce přinést kvalitní house music do českého éteru. Zavázali jsme se bavit, inspirovat a spojovat tuto skupinu lidí, která zažila na počátku 90. let významný rozmach housové taneční hudby a chceme ostatním ukázat hodnotu zábavné, neohrané a kvalitní, od srdce dělané hudby. Každý track, který slyšíte v éteru, je pečlivě vybrán, aby zapadal do dramaturgie ZUN rádia.

Naše vize

Zpřístupnit kvalitní elektronickou taneční hudbu všem a ukázat netušícím, že tato hudba není jen plochý nekonečný beat a uměle narovnávaný vokál.

Hudební obsah ZUN rádia

ZUN rádio sleduje aktuální trendy a nabízí v rotacích nejžhavější novinky, které vznikají v předních světových labelech v rukách housových legend, ale i v malých soukromých studiích nadšených talentovaných deejayů a producentů po celém světě. Nespokojuje se ale pouze s aktuální tvorbou, tudíž v rotacích můžete slyšet kované klasiky z počátku housu, ale i disco a soul, které daly vzniknout právě tomuto okouzlujícímu a energickému hudebnímu stylu na začátku 80. let 20. století. Přes den v ZUN rádiu uslyšíte soul, disco, acid jazz, soulful house, nu-disco, funky house a jackin. Večer dostává prostor garage a tech house.