Pojďme spolupracovat a dejte o sobě slyšet

Provoz ZUN rádia můžete podpořit reklamou a zároveň pomoci svému podnikání a posílit tak image vaší značky. ZUN rádio sdružuje širokou komunitu angažovaných posluchačů elektronické hudby, kteří neholdujím běžným komerčním stanicím. Naše komunita je vzdělaná, finančně zajištěná a primárně ve věku 30 - 55 let. V obsluhovaných oblastech pokrýváme pozemním signálem DAB+ 5 milionů obyvatel, ale značná část posluchačů ladí ZUN rádio také online.

Dali o sobě slyšet

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Antesto
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Reklama

Kontaktujte nás pro bližší informace o reklamních tarifech. U dlouhodobých kampaní poskytujeme bonus v podobě navýšení počtu spotů.
Reklamní spoty na kulturní akce všeho druhu podléhají vlastnímu ceníku.

Výroba spotu

Pokud svůj rozhlasový spot nemáte, ani to není problém. V rámci servisu vytváříme pro naše inzerenty také reklamní spoty. Vymyslíme scénář na základě vašich dat, po schválení nahrajeme s herci, v postprodukci zpracujeme a dáme vaší reklamě šmrncovní zvukový obal.

Cena výroby reklamního spotu je 5 000 Kč bez DPH. Při dlouhodobé kampani je výroba reklamního spotu zdarma.

Mediální partnerství

Potřebujete mediálního partnera na zpropagování vaší hudební, sportovní, filmové, nebo jiné akce?  Možností, jakou formou můžeme spolupracovat je mnoho. Od klasických kampaní, přes přímé vstupy z akce, až po Dje a hudební program na místě. Stačí se jen ozvat a my se pro vás pokusíme najít ideální variantu mediální spolupráce.

Sponzorství pořadu

Můžete se stát partnerem oblíbeného pořadu ve vysílání a podpořit tak jeho výrobu. Dostanete prostor pro spoty ve zvoleném pořadu, jako i v jeho annoncích.

Speciální akce

Nabízíme také speciální akce v podobě pořádání soutěží v živém vysílání, nebo rozhovory aj. Ozvěte se a vymyslíme pro vás pěknou akci.